Hem ::  Store News ::  Qi Zucheng Verkliga pengar att spendera minst tränare 1 Gud 16

Store News

måndag 4 september, 2017 | RSS Feed

Qi Zucheng Verkliga pengar att spendera minst tränare 1 Gud 16

by Nike Fußballschuhe | post a comment

Zinedine Zidane har omedvetet praktiserat Real Madrid nästan 2 år och upplevt två kompletta sommaröverföringsfönster. "Marca tidningen" statistik påpekade att Zizu blev Florentino spenderar minst antal huvudtränare. I Florentino började Bosque 2000 och 2001 bilda Galaxy-krigsfartyg. Under de två åren tillbringade Real Madrid totalt 200 miljoner euro för att införa stjärnor, inklusive real madrid tröja barn Zinedine Zidane och Figo, för att veta att det var 16 år sedan, när momentet i Real Madrid inga pengar. Och mer än Bosque spenderar pengar är Ancelotti, den italienska marshalen i coaching av Real Madrid två år tillbringade totalt 290 miljoner europeiska signerade J Luo och Bell och andra spelare, och Mourinho i coaching Real Madrids första två år spenderade också 128 miljoner euro. När det gäller Zidane, i de tre Real Madrid-överföringsfönstret, kommer de viktigaste signalerna att riktas mot de unga spelarna som, inklusive 4 miljoner euro för att introducera Arsenio, 26 miljoner euro, undertecknade Special Olympics, 30 miljoner euro att köpa tillbaka Mora Tata, 16,5 miljoner euro för att köpa Sebalus, 6 miljoner euro introducerades Vallejo, totalt tillbringade endast 82,5 miljoner euro. Naturligtvis kommer Real Madrid till slut att betala 45 miljoner för introduktionen av Venusius. Om bara den första säsongen, spenderade Zinedine Zidane bara 35 miljoner euro, och den brasilianska tränaren Rosenberg i Real Madrid i 11 månader under säsongen spenderade en svimlande 96 miljoner europeisk hjälp, men det var 2005 År än Zidanes tidigare Benitez 74 miljoner europeiska hjälptecken mer. Dessutom, även med manchester united tröja barn Florentino två Real Madrid under Calderon eran två tränare - Capello och Schuster, Zidane underskrifter ännu mindre. Och Queiroz i årets coach gjorde också bara 35 miljoner euro för att introducera Beckham och Zinedine Zidane under det första året. Medan det första året av restaureringen av Lafayette, när tränaren Pellegrini spenderade en svindlande 290 miljoner euro signeringar. Med andra ord,Sverige tröja Zinedine Zidane under de senaste två säsongerna med Serie A, Champions League Real Madrid-laget, särskilt huvudlaget, är i grunden föregångarna att stanna. Detta visar bara att Zidane kan rationellt utnyttja befintliga resurser för att spela den största Power, och kommer inte tvinga klubben i enlighet med sina egna taktiska krav på stor utbyte av blod, vilket är alla klubbens mest beundrade egenskaper. Och Zinedine Zidane Frankrike tröja fortsätter också att investera i introduktionen av Arsenio, Special Olympics och andra framtida stjärnor och lägger vidare grunden för Real Madrids framtida dominans när spelstjärnans överföringsavgift stiger i dag vilket kan visa en långsiktig vision av tränaren.

News for tisdag 29 augusti, 2017


View all news for tisdag 29 augusti, 2017 on one page
Recent News
News archive